Firmy

Chytré volání

Virtuální ústředny

Virtuální IP ústředna MyPBX, kterou zákazník nevlastní, ale pouze si ji pronajímá, poskytuje naprosto stejný komfort a rozsah funkcí jako skutečná pobočková ústředna. Navíc v základním provedení nabízí celou řadu skvělých modulů, které nejsou u běžných pobočkových ústředen dostupné anebo jsou dostupné za vysoký příplatek. Zákazník má tedy okamžitě k dispozici „Virtuální“ pobočkovou ústřednu, která má řadu výhod:

  • Nemusíte investovat prostředky do nákupu ústředny
  • Nemusíte investovat prostředky na zajištění vlastního chodu ústředny. Nemusíte platit energie, nemusíte hledat umístění v klimatizovaném RACKu, pořizovat záložní napájení atd.
  • Nemusíte investovat prostředky na zabezpečení technické podpory chodu ústředny. Nemusíte platit vlastního technického pracovníka, který bude provádět pravidelný servis a rekonfigurace. A jestli už takového pracovníka máte, tak ho nechte se věnovat jiným, důležitějším věcem
  • Nemusíte ústřednu po několika letech vyměnovat, protože bude morálně nebo fyzicky zastaralá
  • Jednoduché rozšíření kapacity ústředny. Telefony lze přidávat po jednom až do maximálního počtu linek pro Vámi zvolený tarif. Případná změna tarifu je pak snadnou záležitostí, která Vás nic nestojí a stačí pouze nový tarif objednat. Není tedy nutná žádná počáteční investice při upgrade virtuální IP ústředny

Kompletní realizace

Ve vaší firmě zajistíme dodávku a zřízení pobočkových ústředen. Instalace zahrnuje také zřízení telefonního vedení k propojení vnitřních linek.

Dodání zařízení a instalace proběhne podle předem dohodnutých podmínek. Žádost o zřízení vnitřního vedení uvádějte při objednání zařízení. Cena za montážní práce je účtována dle skutečných nákladů a hodinové sazby.


Hromadná portace čísel

Přejít do sítě Airweb nemusí znamenat žádné radikální změny ve Vaší agendě. Žádné změny vizitek, žádné úpravy kontaktních údajů na webových stránkách, žádné zdlouhavé informování státních institucí o změně telefonního čísla.


GSM brány

GSM brána je zařízení, které uživateli šetří náklady na volání z pevných linek do GSM sítí. Volání z pevné sítě do mobilní je totiž obecně dražší než volání mezi mobilními sítěmi a právě GSM brána vám může tento cenový rozdíl ušetřit. Brána je tedy nástroj pro:

  • Úsporu nákladů
  • Posílání a příjem SMS zpráv
  • Odesílání a příjem faxů
  • Přesměrování hovorů na mobil

Faxové služby

Přijaté faxové zprávy jsou automaticky zpracovány a v elektronické podobě přeposílány na klientem vybranou e-mailovou adresu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Řešení zahrnuje i pohodlné odesílání přes Váš počítač.